Copyright © 2014 SRG Ehitus OÜ                                                                                                                      Tel: +372 50 39 951

Avaleht Firmast Galerii Teenused Kontakt
SRG Ehitus OÜ

LIIVAPRITSITÖÖTLUS.


Liivapritsitöötlus kujutab endast ühtse kõige kaasaegsemat ning populaarsemat metalli-, klaasi-, kivi-ning muude pindade puhastamise meetodit mitmesuguse päritoluga määrdumistest. Liivapritsitöötlust kasutatakse aktiivselt erinevates tööstussfäärides betooni- või metallkonstruktsioonide puhastamiseks korrosioonist, mustusest, vanast värvikihist või mistahes muudest mittevajalikest kihtidest.


               Liivapritsitöötlust kasutatakse praegu:


LIIVAPRITSITÖÖTLUSE TEHNOLOOGIA


 Liivapritsitöötlusel kasutatakse abrasiivseid materjale: liiva, tera- või malmhaavleid või muid materjale. Suruõhu toimel väljuvad abrasiivmaterjalid düüsist.

Kaasaegseid pehmeid abrasiivmaterjale kasutatakse mitmesuguste pindade tüüpide ettevaatlikumaks puhastamiseks.

Liivapitsitöötlust kasutatakse sageli ka dekoori puhul. Klaaspinna töötlemine liivaga annab talle mattefekti, mis on vajalik klaasile joonistuse tegemiseks. Praegu kasutatakse sellist töötlust ka värvitud klaasil, mis võimaldab luua   väga originaalseid kompositsioone.

Selleks et saavutada liivapritsitöötlusega väga häid tulemusi, on vaja omada kutsemeisterlikkust, kõrgekvaliteedilisi seadmeid ning kontrolli tööde teostamise üle. Kõike seda võib Teile pakkuda meie firma Srg Ehitus OÜ

Meie firma pakub pindade liivapritsitöötluse teenuseid. Me tagame oma klientidele kõrge tööde teostamise kvaliteedi.

MÄRG LIIVAPITSITÖÖTLUS

.

KUIV LIIVAPRITSTITÖÖTLUS

                                                      SURVEPESU

Mitmesuguste masinate, fasaadide ning mahtite pesemiseks me kasutame survepesu, mis sõltuvalt objektist on kas puhastusmeetod iseenesest või siis teda kasutatakse objekti pesemiseks pärast märgi liivapritsitöid.

Kõrgsurvepesu võimaldab kiiresti ning ohutult eemaldada pindadelt mitmesuguseid aineid nagu tahm, tõrv, värv jne. Survepesu sobib ka katuste, fassaadide, kõnniteede ning mahutite puhastamiseks. .

Tagasi.... Tagasi.....

 PUHASTATAVAD PINNAD:


Lisa...

Vivamus vel sapien. Praesent nisl tortor, laoreet eu, dapibus quis, egestas non, mauris. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis.

Nulla vestibulum eleifend nulla. Suspendisse potenti. Aliquam turpis nisi, venenatis non, accumsan nec, imperdiet laoreet, lacus.

IN HAC HABITASSE PLATEA

Lisa...